Free cookie consent management tool by TermsFeed
Choď na menu Vyvýšené záhony betónové

NOVINKY! Odlievané betónové ploty a pletivové ploty.

Do ponuky sme zaradili odlievané betónové ploty. V ponuke niekoľko vzorov, vrátane hladkých panelov. Aj obojstranné prevedenie.
Zvarované pletivové ploty vo farbe antracit, machová zelená a žiarový zinok.
Volajte na 0948 64 77 89, alebo píšte na info@beves.sk, radi Vám zdarma vypracujeme cenovú ponuku.

Cenová ponuka na betónový plot BEVES

Ktoré informácie sú pre nás ideálne pre spracovanie cenovej ponuky na Váš betónový plot?

Ak nám pošlete čo najviac potrebných informácii, budeme sa snažiť Vám vypracovať cenovú ponuku čo najpresnejšie. Vyhnete sa tým napríklad dodatočným nákladom na prípadnú prepravu chýbajúceho, alebo prebytočného materiálu. V cenovej ponuke Vám uvedieme počty kusov jednotlivých komponentov a ich ceny, cenu prípadnej dopravy a montáže zvlášť.

Vlastnosti betónového plotu, ktoré nás budú zaujímať:

 1. Dĺžky, výšky a prevedenie jednotlivých úsekov plotu. V prípade, ak v úseku plánujete bránu, prípadne iný stavebný otvor, privítame rozmery týchto otvorov.

  • Dostupné výšky sú 1m; 1,25m; 1,5m; 1,75m; 2m; 2,25m; 2,5m.

  • Dostupné prevedenie: jednostranné, obojpohľadné.

 2. Zakončenie hornej dosky. Plot môže byť ukončený rovnou doskou, oblúkovou (rádiusovou), alebo priehľadnou mriežkou.

 3. Počet rohov. Pod rohom rozumieme zalomenie plotu do pravého uhla s toleranciou 15° (tzn. zalomenie 75°-105°). Pomocou týchto informácii Vám vieme cenovú ponuku spočítať väčšinou úplne napresno.

 4. Farba plotu. Základná farba plotu je prírodná šedá, z farebných variant ponúkame prefarbenie do farby pieskovca. Komponenty sú prefarbené už pri miešaní betónu, čiže farba z nich sa nezmýva, nie je potrebné ju dodatočne ošetrovať, kusy majú rovnaký farebný odtieň a sú farebne stále. Prefarbené komponenty sú cenovo navýšené len o cenu farby 17%.

 5. Máte záujem aj o dopravu? Ak áno, poprosíme Vás o miesto dodania materiálu.

 6. Máte záujem aj o vykládku materiálu, alebo ste schopní ju zabezpečiť? Doprava bez vykládky je cenovo výrazne výhodnejšia, akurát je potrebné k vykládke zabezpečiť manipulátor s paletami s nosnosťou aspoň 2t (vysokozdvižný vozík, JCB, Manitou, žeriav, auto s hydraulickou rukou a pod.). Ak si nie ste istí, v cenovej ponuke Vám udáme cenu dopravy s vykládkou, aj bez vykládky.

 7. Kontaktný údaj na Vás, e-mail alebo telefón. Cenovú ponuku Vám vieme poslať e-mailom, sms, alebo zdeliť telefonicky. Samozrejmosťou je možnosť zaslať cenovú ponuku poštou.

Zavolajte nám na 0948 64 77 89, alebo napíšte na info@beves.sk a my Vám radi spracujeme cenovú ponuku.

… alebo si cenovú ponuku spočítajte online ihneď (po zadaní zopár údajov Vám stránka zobrazí odhadovanú cenu).