Choď na menu

Krajné - šedý oblúkový betónový plot

ZĽAVY NA BETÓNOVÉ PLOTY

Spočítajte si online cenu v našej kalkulačke, alebo volajte na 0948 64 77 89, prípadne píšte na info@beves.sk, radi Vám zdarma vypracujeme cenovú ponuku.

Stavba betónového plotu je situovaná do tvaru L pri rodinnom dome. Z prednej strany je oblúkové zakončenie, z bočnej strany je zakončenie rovné. Z bočnej strany bol plot vyvýšený z dôvodu budúceho zdvihnutia terénu. Výška plotu je 1,50m, horné ukončenie plotu je rádiusové, stĺpiky sú hladké, výplň je jednostranná, tj. z jednej strany je reliéfny vzor štiepaného kameňa, z druhej strany sú dosky hladké.

Použité komponenty:

Betónová doska rovná 200x50x4,5cm so vzorom štiepaného kameňa jednostranná BDR Betónová doska rovná
Betónová doska rádiusová  BDO Betónová doska rádiusová
Betónový stĺpik priebežný 1,50 m BSP150 Betónový stĺpik priebežný 1,50 m
Betónový stĺpik koncový 1,50 m BSK150 Betónový stĺpik koncový 1,50 m
Betónový stĺpik rohový 220x15x15 cm hladký BSR150 Betónový stĺpik rohový 1,50 m

 

Fotogaléria tohto betónového plotu:

Ukážková kalkulácia na cenu 10 metrov takéhoto betónového plotu v online kalkulácii.
 

Tieto fotografie sú duševným vlastníctvom Mgr. Filipa Kusalíka zo spoločnosti Filip Kusalík – BEVES a sú voľne šíritelné za podmienky, že sú šírené v celej svojej podobe vrátane internetových odkazov, logotypu firmy BEVES a tohto upozornenia. Fotografie, ani žiadne ich časti nesmú byť žiadnym spôsobom upravované ani nesmú byť šírené separátne bez súhlasu autora. V prípade, ak niektorá z týchto podmienok nie je dodržaná, kontaktujte nás prosím na 0948 64 77 81, alebo na info@beves.sk.