Choď na menu

Nitra - šedý rovný obojpohľadný betónový plot

NOVINKY! Odlievané betónové ploty a pletivové ploty.

Do ponuky sme zaradili odlievané betónové ploty. V ponuke niekoľko vzorov, vrátane hladkých panelov. Aj obojstranné prevedenie.
Zvarované pletivové ploty vo farbe antracit, machová zelená a žiarový zinok.
Volajte na 0948 64 77 89, alebo píšte na info@beves.sk, radi Vám zdarma vypracujeme cenovú ponuku.

Realizácia betónového plotu je z troch strán rožného pozemku. Plot kopíruje terén výškovo pomocou svahovania a takisto obvodovo pomocou zalamovania v drážke stĺpikov. Vďaka tomu je možné plot vystavať do oblúku. Do plotu bola zapustená elektrická a plynová skrinka. Pre peší vstup bola osadená bránka a pre vjazd autom krídlová brána, na ktorú boli osadené pohony. Výška plotu 2 m, stĺpiky sú vzorované jednostranné, vrchná doska plotu je rovná, výplň je obojpohľadná, tj. z jednej strany je reliéfny vzor štiepaného kameňa, z druhej strany majú dosky plochý vzor skladaného kameňa.

Použité komponenty:

Betónová doska rovná obojpohľadná BDRP Betónová doska rovná obojpohľadná
Betónový stĺpik priebežný 2,00 m vzorovaný BSPV200 Betónový stĺpik priebežný 2,00 m vzorovaný
Betónový stĺpik koncový 2,00 m vzorovaný BSKV200L
BSKV200P
Betónový stĺpik koncový 2,00 m vzorovaný
Betónový stĺpik rohový 280x13x17 cm hladký BSR200 Betónový stĺpik rohový 2,00 m

 

Fotogaléria tohto betónového plotu:

Ukážková kalkulácia na cenu 10 metrov takéhoto betónového plotu v online kalkulácii.


 

Tieto fotografie sú duševným vlastníctvom Mgr. Filipa Kusalíka zo spoločnosti Filip Kusalík – BEVES a sú voľne šíritelné za podmienky, že sú šírené v celej svojej podobe vrátane internetových odkazov, logotypu firmy BEVES a tohto upozornenia. Fotografie, ani žiadne ich časti nesmú byť žiadnym spôsobom upravované ani nesmú byť šírené separátne bez súhlasu autora. V prípade, ak niektorá z týchto podmienok nie je dodržaná, kontaktujte nás prosím na 0948 64 77 81, alebo na info@beves.sk.