Choď na menu

Úľany nad Žitavou - šedý rovný jednostranný betónový plot

ZĽAVY NA BETÓNOVÉ PLOTY

Spočítajte si online cenu v našej kalkulačke, alebo volajte na 0948 64 77 89, prípadne píšte na info@beves.sk, radi Vám zdarma vypracujeme cenovú ponuku.

Betónový plot je postavený z dvoch strán pozemku. Z prvej je plot postavený na výšku 2,0m od suseda, ale do plotu boli nasunuté betónové dosky iba do výšky 1,0m. Zvyšný meter bol osadený pletivom. Z druhej strany je plot zapustený do debniacich tvárnic takým spôsobom, kedy stĺpiky celkovej dĺžky 275 cm sú v betónovom základe do hĺbky 70cm, následne idú cez debniace tvárnice 50cm a samotný plot má výšku 1,5m. Opäť boli nasunuté platne iba do výšky 1,0m, zvyšný polmeter je dorovnaný pletivom. Výška plotu sú 2,0m, horné ukončenie plotu je rovné, stĺpiky sú hladké, výplň je jednostranná, tj. z jednej strany je reliéfny vzor štiepaného kameňa, z druhej strany sú dosky hladké.

Použité komponenty:

Betónová doska rovná 200x50x4,5cm so vzorom štiepaného kameňa jednostranná BDR Betónová doska rovná
Betónový stĺpik priebežný 2,00 m BSP200 Betónový stĺpik priebežný 2,00 m
Betónový stĺpik koncový 2,00 m BSK200 Betónový stĺpik koncový 2,00 m

 

Fotogaléria tohto betónového plotu:

Ukážková kalkulácia na cenu 10 metrov takéhoto betónového plotu v online kalkulácii.
 

Tieto fotografie sú duševným vlastníctvom Mgr. Filipa Kusalíka zo spoločnosti Filip Kusalík – BEVES a sú voľne šíritelné za podmienky, že sú šírené v celej svojej podobe vrátane internetových odkazov, logotypu firmy BEVES a tohto upozornenia. Fotografie, ani žiadne ich časti nesmú byť žiadnym spôsobom upravované ani nesmú byť šírené separátne bez súhlasu autora. V prípade, ak niektorá z týchto podmienok nie je dodržaná, kontaktujte nás prosím na 0948 64 77 81, alebo na info@beves.sk.