Choď na menu

Zamarovce - šedý rovný obojpohľadný betónový plot

ZĽAVY NA BETÓNOVÉ PLOTY

Spočítajte si online cenu v našej kalkulačke, alebo volajte na 0948 64 77 89, prípadne píšte na info@beves.sk, radi Vám zdarma vypracujeme cenovú ponuku.

Betónový plot je realizovaný do oblúku na rožnom pozemku. Do plotu bola vsadená elektrická skrinka do kúta kopírujúceho chodník pomocou rohových stĺpikov. V plote boli vynechané otvory na bránu a bránku. Výška plotu je 1,5m, stĺpiky sú vzorované obojpohľadné, vrchná doska plotu je rovná, výplň je obojpohľadná, tj. z jednej strany je reliéfny vzor štiepaného kameňa, z druhej strany majú dosky plochý vzor skladaného kameňa.

Použité komponenty:

Betónová doska rovná obojpohľadná BDRP Betónová doska rovná obojpohľadná
Betónový stĺpik priebežný 1,50 m vzorovaný obojpohľadný BSPVP150 Betónový stĺpik priebežný 1,50 m vzorovaný obojpohľadný
Betónový stĺpik koncový 1,50 m vzorovaný obojpohľadný BSKVP150L
BSKVP150P
Betónový stĺpik koncový 1,50 m vzorovaný obojpohľadný
Betónový stĺpik rohový 220x15x15 cm hladký BSR150 Betónový stĺpik rohový 1,50 m

 

Fotogaléria tohto betónového plotu:

Ukážková kalkulácia na cenu 10 metrov takéhoto betónového plotu v online kalkulácii.


 

Tieto fotografie sú duševným vlastníctvom Mgr. Filipa Kusalíka zo spoločnosti Filip Kusalík – BEVES a sú voľne šíritelné za podmienky, že sú šírené v celej svojej podobe vrátane internetových odkazov, logotypu firmy BEVES a tohto upozornenia. Fotografie, ani žiadne ich časti nesmú byť žiadnym spôsobom upravované ani nesmú byť šírené separátne bez súhlasu autora. V prípade, ak niektorá z týchto podmienok nie je dodržaná, kontaktujte nás prosím na 0948 64 77 81, alebo na info@beves.sk.