Free cookie consent management tool by TermsFeed
Choď na menu Vyvýšené záhony betónové

NOVINKY! Odlievané betónové ploty a pletivové ploty.

Do ponuky sme zaradili odlievané betónové ploty. V ponuke niekoľko vzorov, vrátane hladkých panelov. Aj obojstranné prevedenie.
Zvarované pletivové ploty vo farbe antracit, machová zelená a žiarový zinok.
Volajte na 0948 64 77 89, alebo píšte na info@beves.sk, radi Vám zdarma vypracujeme cenovú ponuku.

Štiepaný kameň - obľúbený vzor betónového plotu

Obľúbený vzor betónového plotu.

Máte záujem o atraktívne a cenovo prístupné riešenie oplotenia, protihlukovej steny, alebo ochrannej steny pre Vašu stavbu? Betónové ploty spoločnosti BEVES ponúkajú riešenie. Jeden z našich najpopulárnejších produktov, betónový plot so vzorom štiepaného kameňa nahrádza ručne ukladaný kamenný plot zo štiepaných kusov skaly, vďaka tejto textúre pôsobí oku lahodiacim dojmom a zapadá do prirodzenej prírodnej scenérie prostredia. Tento vzor býva označovaný taktiež ako skala, bridlica, alebo mozaika.

Kvôli hlbokému dezénu výborne vynikne najmä pri dopade slnečných lúčov, nie je preto pochýb že štiepaný kameň reprezentuje zlatý štandard vo výbere prefabrikovaných betónových plotov. Plot pôsobí hrejivým dojmom a skvele sa kombinuje so záhradnou faunou, tlmí zvuky okolitého prostredia, čím vytvára pocit príjemného súkromia. Navyše je ľahký a rýchly na montáž, komletne bezúdržbový a v prípade potreby, alebo mechanického poškodenia vďaka svojej modularite rozoberateľný. A to všetko za prijateľnú cenu.

Bežné využitie nájde plot hlavne ako okrasné oplotenie rodinného domu, alebo záhrady, deliace susedské steny ale samozrejme ako ochranné oplotenie priemyselného, alebo komerčného objektu až do výšky 2,5 m.

Štiepaný kameň ponúkame v nasledovných prevedeniach horného zakončenia plotu:

  • Rovné zakončenie
  • Oblúkové zakončenie
  • Polopriehľadná mriežka

Inšpirujte sa využitím betónového plotu na vybraných realizovaných zakázkach.